👤

Za 3 chleby i 5 bułek zapłacono 19,50, a za 4 chleby i 2 bułki kosztowały 19zł. Jaka jest cena chleba, a jaka bułki

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Rozwiązanie w załączniku. Pozdrawiam.

Zobacz obrazek Nemethis