👤

Pytanie na 20 punktów !!!!!!!!!!!!!b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złoty
kosztuje 1 kg szynki?
Pod kreską


Odpowiedź :

Odpowiedź:

0,35=9.94

9.94:7=1.42

5g=1.42

9.94+9.94=19.88

70g=19.88

9.94-1.42=8.52

30g=8.52

19.88+8.52=28.4

1kg=28.4zł