Odpowiedź :
Odpowiedź:
a = 1,8m/s²
t = 30 s
--------------------
s ?
s = a·t²/2
s = 1,8m/s²·(30s)²/2 = 1,8·900/2 = 1620/2 = 810 m
s = 810 m
Odpowiedź:
a = 1,8m/s²
t = 30 s
--------------------
s ?
s = a·t²/2
s = 1,8m/s²·(30s)²/2 = 1,8·900/2 = 1620/2 = 810 m
s = 810 m