👤

Firma dostaje średnio 6 maili w ciągu godziny. Oblicz prawdopodobieństwo, że czas pomiędzy dwoma kolejnymi mailami przekroczy pół godizny

Odpowiedź :

Odpowiedź:

60min : 6 = 10min 1 mail mail=10 minut 2 maile=20min jest 1/3 na to że minie 30 minut czyli 33.(3)%%%)%33//33333.

Szczegółowe wyjaśnienie:

ttak