Odpowiedź :
Odpowiedź:
h=s s=2m m=150kg F=?
W=F*s Fg=m*G Fg=150*10=1500N
W=1500N*2m=3000J=3kJ
P=W/t P=3000J/2s=1500W=1,5kW
Mam nadzieje ze dobrze
Odpowiedź:
h=s s=2m m=150kg F=?
W=F*s Fg=m*G Fg=150*10=1500N
W=1500N*2m=3000J=3kJ
P=W/t P=3000J/2s=1500W=1,5kW
Mam nadzieje ze dobrze