Wikllaura16go Wikllaura16go Matematyka Rozwiązane Proszę jak najszybciej daje naj! Wojtek kupił chleb, sok oraz paczkę kiełbasy. Za całe zakupy zapłacił 22zł. Sok był i 2 zł droższy niż chleb, a kiełbasa była 3 razy droższa niż chleb. Ile kosztował sok.