Odpowiedź :
Odpowiedź:
P = 60 W
Q = 336 kJ = 336 000 J
Q = W
W = P*t /:P
t = W/P = 336000J/60W = 336000Ws/60W = 5 600 s
t = 5 600 s = 93 min 20 s
Odpowiedź:
P = 60 W
Q = 336 kJ = 336 000 J
Q = W
W = P*t /:P
t = W/P = 336000J/60W = 336000Ws/60W = 5 600 s
t = 5 600 s = 93 min 20 s