Na szybko (nie mam siły i mózgu o tej godzinie)

Odpowiedź:
200dm= 20m
300dm= 30m
Obwód= [tex]30 + 20 + 8 + 5 + 9 = 72m[/tex]
[tex]72m = 720dm[/tex]
Pozdrawiam ;)