Wykorzystując dane z tabeli, narysuj w zeszycie wykres zależności drogi od czasu. Jaki to jest ruch? Oblicz wartość prędkości w tym ruchu. PROSZĘ O POMOC

Odpowiedź:
z wykresu:
s = 4 m
t = 1 s
v = s/t = 4m/1s = 4 m/s
v = 4 m/s
Jest to ruch jednostajny.