Odpowiedź :
Pole trójkąta=
[tex] \frac{a \times h}{2} [/tex]
b) b = 2 cm, h = 14 mm
[tex]14mm = 1.4cm[/tex]
Pole= [tex] \frac{2 \times 1.4}{2} = 1.4( {cm}^{2} )[/tex]
d) b = 2 km, h = 16 cm
[tex]2km = 200 \: 000cm[/tex]
Pole= [tex] \frac{200 \: 000 \times 16}{2} = 1 \: 600 \: 000( {cm}^{2} )[/tex]
a) b = 4 cm, h = 2 dm
[tex]2dm = 20cm[/tex]
Pole= [tex] \frac{20 \times 4}{2} = \frac{80}{2} = 40( {cm}^{2} )[/tex]
c) b = 13 cm, h = 2 dm
[tex]2dm = 20cm[/tex]
Pole= [tex] \frac{13 \times 20}{2} = \frac{260}{2} = 130( {cm}^{2} )[/tex]
Pozdrawiam.