Potrzebuje szybko na teraz
Daje naj
Pierwszy raz- 3708
Drugi raz- 3716

Odpowiedź:
przyjąłem że koszt energii to 0,8 zł za kWh
Wyjaśnienie:
3716-3708 = 8 kWh
1 kWh = 0,8
8 = x
x = 6,4 [zł] - koszt za dwa dni
6,4 * 15,5 = 75 zł