Odpowiedź :
Dane:
V = 2,33m/s
s = 32,6
Szukane:
t = ?
Wzór:
[tex]V = \frac{s}{t} | \times t \\ s = V \times t | \div V \\ t = \frac{s}{V} [/tex]
Obliczenia:
[tex]t = \frac{32.6m}{2.33 \frac{m}{s} } \approx14s[/tex]
Dane:
V = 2,33m/s
s = 32,6
Szukane:
t = ?
Wzór:
[tex]V = \frac{s}{t} | \times t \\ s = V \times t | \div V \\ t = \frac{s}{V} [/tex]
Obliczenia:
[tex]t = \frac{32.6m}{2.33 \frac{m}{s} } \approx14s[/tex]