👤

Uzupełnij zdania, wpisując w miejsce kropek (DROŻSZE LUB TAŃSZE)

2 chleby po 3,69zł są ........ od 7 bułek po 79 groszy.

30 dag orzechów po 18 zł za kg jest ......
niż ciastko za 8 zł.

pliska potrzebuje, będę bardzo wdzięczna ​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

  1. droższe
  2. tańsze

Szczegółowe wyjaśnienie:

-

Mam nadzieję, że pomogłam!

Odpowiedź:

2 chleby po 3,69zł są droższe od 7 bułek po 79 groszy.

30 dag orzechów po 18 zł za kg jest droższe(chyba tak mi się wydaje, ale nie jestem pewna): niż ciastko za 8 zł.

Szczegółowe wyjaśnienie: