Odpowiedź :
Odpowiedź:
Obwód = 17 dm = 170 cm
KO = 700 mm = 70 cm
OT = 70 - 30 = 40 cm
KT = 170 - 70 - 40 = 60 cm
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Obwód = 17 dm = 170 cm
KO = 700 mm = 70 cm
OT = 70 - 30 = 40 cm
KT = 170 - 70 - 40 = 60 cm
Szczegółowe wyjaśnienie: