👤

samolot zwiększył prędkość od wartości 328 km/h w czasie 20 s ile wyniosło średnie przyśpiesznie w ruchu tego samolotu​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

a=328km/h=91.11m/s

a=91.11m/s/20s= 4.5555 m/s^2

Go Studier: Inne Pytanie