plz szybko potrzebuje na teraz

Odpowiedź:
a)v=s/t, więc s/v=t, stąd 900/1.5=600s
b)z tego samego wzoru co podpunkt a, czyli 300/2=150s
c)cała droga podzielona przez całkowity czas, więc 1200/750=1,6 [tex]\frac{m}{s}[/tex]