👤

fizyka help
Dane
V=5m/s
t=2m/s
Szukane:
S=?​


Odpowiedź :

Odpowiedź:s=v*t s=5*2=10m


Wyjaśnienie:

Dane:

v=5m/s

t=2s

Szukane:

s=?

Wzór:

s= vt

Rozwiązanie:

[tex]s = 5 \times 2 = 10[/tex]

10m