Odpowiedź :
Dane:
t = 2h
s = 140km
Szukane:
V = ?
Wzór:
[tex]V = \frac{s}{t} [/tex]
Obliczenia:
[tex]V = \frac{140km}{2h} = 70 \frac{km}{h} [/tex]
Myślę że pomogłem ;)
Dane:
t = 2h
s = 140km
Szukane:
V = ?
Wzór:
[tex]V = \frac{s}{t} [/tex]
Obliczenia:
[tex]V = \frac{140km}{2h} = 70 \frac{km}{h} [/tex]
Myślę że pomogłem ;)