pocy Plis :')
na jutro to mam (Dam naj)
PLIS POMOCY..

Wyszło mi tak:
1. 700 000 - 25% = 75% ( 525 000 )
Odp. 525,000
(aktywni zawodowo)
2.
525 000 - 470 000 = 55 000
Osoby aktywne zawodowo - osoby pracujące = osoby bezrobotne
3. 55 000 : 525 000 = 0.1047619047619048 x 100% = 10,4%
bezrobotni - osoby aktywne zawodowo = SB
odp. 10,4%
;)