👤

Autobus turystyczny przejechał w czasie pierwszych dwóch godzin 118,5km, a następny
odcinek o długości 186,5km przebył w czasie 3godz. Z jaką średnią prędkością autobus pokonał
całą trasę?


Odpowiedź :

Odpowiedź:

118,5+186,5=305

2+3=5
305:5=61
Pozdrawiam
Kacper