Odpowiedź :
Odpowiedź:
Na sztangę działa siła równa różnicy między siłą atlety a siłą Ziemi. jest to siła wypadkowa
Fw = 800 N - 500 N
Fw = 300 N
Jest ona skierowana w górę
Odpowiedź:
Na sztangę działa siła równa różnicy między siłą atlety a siłą Ziemi. jest to siła wypadkowa
Fw = 800 N - 500 N
Fw = 300 N
Jest ona skierowana w górę