Odpowiedź :
Odpowiedź:
W [ J ] = F [ N ] · s [ m ]
F = 560 N
s = 16 m
W = 560 N · 16 m = 8960 J = 8,96 kJ (bo 1 kJ = 10³ J = 1000 J)
Odp. Siła 560 N na drodze 16 m wykona pracę 8960 J czyli 8,96 kJ.
Odpowiedź:
W [ J ] = F [ N ] · s [ m ]
F = 560 N
s = 16 m
W = 560 N · 16 m = 8960 J = 8,96 kJ (bo 1 kJ = 10³ J = 1000 J)
Odp. Siła 560 N na drodze 16 m wykona pracę 8960 J czyli 8,96 kJ.