Soborskamonikago Soborskamonikago Matematyka Rozwiązane Irenka kupiła 0,75kg jabłek po 3,40 za kilogram i 90 dag gruszek po 4,32 zł za kilogram. Ile zapłaciła. Czytnik immersyjny