Potrzebuje jak najszybciej tego! daje naj, zadanie w załączniku

Odpowiedź:
wykres v(t)
[tex]a = \frac{(delta)v}{(delta)t} [/tex]
(delta)t=4s
(delta)v=8m/s
[tex]a = \frac{8 \frac{m}{s} }{4s} = 2 \frac{m}{ {s}^{2} } [/tex]