👤

proszę o pomoc!! na szybko​

Proszę O Pomoc Na Szybko class=

Odpowiedź :

Odpowiedź: I wykres

Wyjaśnienie:

Należy znaleźć wykres, na którym dla wybranego punktu odczytamy drogę S[m] oraz czas t[s] i iloraz obu wartości wyniesie 1.25 m/s.

Dla pierwszego wykresu S = 2,5m, t = 2s.

V = 2,5m / 2 s = 1,25 m/s.