Odpowiedź :
[tex]1m^2\ kosztuje\ 27\ zl\\\\zakup:\ 1,5\ mb\\\\szerokosc\ wykladziny:\ 2,5\ m\\\\koszt:\ 1,5\ m\ \cdot\ 2,5\ m\ \cdot\ 27\ zl=101,25\ zl\\\\100\ zl\ <\ 101,25\ zl\\\\odp.:\ 100\ zl\ nie\ wystarczy\ na\ zakup\ wylkladziny.[/tex]
[tex]1m^2\ kosztuje\ 27\ zl\\\\zakup:\ 1,5\ mb\\\\szerokosc\ wykladziny:\ 2,5\ m\\\\koszt:\ 1,5\ m\ \cdot\ 2,5\ m\ \cdot\ 27\ zl=101,25\ zl\\\\100\ zl\ <\ 101,25\ zl\\\\odp.:\ 100\ zl\ nie\ wystarczy\ na\ zakup\ wylkladziny.[/tex]