👤

Zadanie 11 pls pisemnie na teraz bardzo prosz do szczegółowe wyjaśnienie

Zadanie 11 Pls Pisemnie Na Teraz Bardzo Prosz Do Szczegółowe Wyjaśnienie class=

Odpowiedź :

24•10 = 240g = 0,240 kg
0,240 • 24,75 =5,94
Cena kiełbasy szynkowej=5,94 zł
32•10= 320 g = 0,320 kg
0,320 • 7,50= 2,40
Cena parówek= 2,40 zł
0,15 kg • 9,40 = 1,41 zł
Cena pasztetu= 1,41 zł
1,41 Zł + 2,40 zł + 5,94 = 9,75 zł
Łączna kwota= 9, 75 zł