Odpowiedź :
Odpowiedź:
grupa 30 osób
30*10%=30*[tex]\frac{1}{10}[/tex]=3
Można się spodziewać 3 osób leworęcznych
200*10%=200*[tex]\frac{1}{10}[/tex]=20
Można się spodziewać 20 osób leworęcznych
licze na naj
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
grupa 30 osób
30*10%=30*[tex]\frac{1}{10}[/tex]=3
Można się spodziewać 3 osób leworęcznych
200*10%=200*[tex]\frac{1}{10}[/tex]=20
Można się spodziewać 20 osób leworęcznych
licze na naj
Szczegółowe wyjaśnienie: