Odpowiedź :
Mamy prosty wzór na W (pracę), która jest równa E (energii elektrycznej):
E = W = U * I * t = 230 V * 2,2 A * 60 min = 30 360 J = 30,36 kJ
Mamy prosty wzór na W (pracę), która jest równa E (energii elektrycznej):
E = W = U * I * t = 230 V * 2,2 A * 60 min = 30 360 J = 30,36 kJ