👤

Cena za 1000 sztuk to 180,80 zł. Ile kosztuje jedna sztuka?

Odpowiedź :

Odpowiedź:

180,80 zł : 1000 = 0,1808

Jedna sztuka kosztuje 0,1808 gr

Go Studier: Inne Pytanie