Go Studier
👤
Anonimgo
Anonimgo
Matematyka
Rozwiązane
plis PISEMNIE naprawdę P I-S-E-M-N-I-E
Odpowiedź :
Bawor5go
Bawor5go
2kg=200dag
4kg=400dag
200dag:20=10dag
26zł:20=1,3zł
400dag:40=10dag
40zł:40=1zł
70dag:7=10dag
8,40zł:7=1,2zł
10dag karmy najdroższe jest w opakowaniu dwu kilogramowym. Jest ona droższe od najtańszego o 0,3zł.
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 44+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Go Studier: Inne Pytanie
Królestwo Polskie - Jaki Był Ustrój, Władza I Konstytucja?
Ktoś Umie Zrobić Te Zadanie
Nośnik Prądu Elektrycznego W Metalach
Napisz Co Robisz W Wolnym Czasie Od 60 Do 100 Słów. PLS (Tylko W Miarę Łatwe Bo Muszę Się Tego Na Pamięć Nauczyć)
Plzzzz Klasa 8 Antygona
3 Strategie Szukania Pracy
Prosze O Pomoc Proszę Szybko Na Teraz
Helllllllllpppppppppppp
Dlaczego Zjednoczenie Niemiec I Włoch Ważne Było Dla Europypotrzebuję Na Już Daje Nam
My English Class A1+
Proszę O Pomoc! ZADANIE: Oblicz Długość Kwadratu. a) [tex]\sqrt{25}[/tex] a= Proszę O Wytłumaczenie Tego Pls
Po Wykonaniu Mnożenia -4x(5y-3x) Otrzymamy: a) 20xy + 12x^2 b) 20xy - 12^2 c) -20xy - 12x^2 d) -20xy + 12x^2