Odpowiedź :
Odpowiedź:
n = 3 drgania
t = 8 s
----------------------
okres T = t/n = 8s/3 = 2 i 2/3 s
częstotliwość f = 1/T = 3/8 Hz = 0,375 Hz
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
n = 3 drgania
t = 8 s
----------------------
okres T = t/n = 8s/3 = 2 i 2/3 s
częstotliwość f = 1/T = 3/8 Hz = 0,375 Hz
Wyjaśnienie: