Odpowiedź :
Odpowiedź:
46,2N, 0,462kN
Wyjaśnienie:
Książka: 0,79kg=7,9N
kubek- 0,23kg=2,3N
Kosta lodu- 0,012kN=12N
12N*3=36N
36+2,3+7,9N=46,2N+0,462kN
mam nadzieję że jest dobrze
Odpowiedź:
46,2N, 0,462kN
Wyjaśnienie:
Książka: 0,79kg=7,9N
kubek- 0,23kg=2,3N
Kosta lodu- 0,012kN=12N
12N*3=36N
36+2,3+7,9N=46,2N+0,462kN
mam nadzieję że jest dobrze