Odpowiedź :
Odpowiedź:
po pierwszej sekundzie t=1s
s1=4m
a=2*4/1=8 m przez s do potęgi 2
czas w czwartej sekundzie
s4-s3
t=3
s3=8*9/2=36 [m]
t=4
s4=8*16/2=64[m]
s4-s3=28[m]
Wyjaśnienie:
jeśli coś źle to ktoś mnie niech poprawi
Odpowiedź:
po pierwszej sekundzie t=1s
s1=4m
a=2*4/1=8 m przez s do potęgi 2
czas w czwartej sekundzie
s4-s3
t=3
s3=8*9/2=36 [m]
t=4
s4=8*16/2=64[m]
s4-s3=28[m]
Wyjaśnienie:
jeśli coś źle to ktoś mnie niech poprawi