Odpowiedź :
Odpowiedź:
6 zł:4 = 1,5 czyli 1 zł i 50 gr
Odp: Jedna puszka karmy kosztuje 1 zł i 50 gr.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Wiemy że miał kupić 14 puszek a kupił 10. Zostały mu 4 do kupienia, a za te 4 puszki zapłacił by 6 zł. Dlatego dzielimy 6 zł przez 4