Proszę o pomoc w zad.5

Odpowiedź:
60m:109 kroków = 0.55045...=55cm
0.55 *466=256.3=256m
Długość kroku 55 cm.
Ze szkoły do domu ma 256 m.
Mam nadzieję, że pomogłam :)