👤

Na jutro pls daje Naj

Na Jutro Pls Daje Naj class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

zad 9

16zł : 3 i 1/5kg = 16 : 16/5 = 16 * 5/16 = 5 ---  tyle kosztuje 1 kg

zad 10

2 : ¼ = 2/1 : ¼ = 2/1 * 4/1 = 8/1 = 8

Trzeba pokonać 8 szczebelków