Odpowiedź :
Odpowiedź: śr mat.Cl =35,5u
75,53% *35u + 24,47%*37
śr. mat Cl= ------------------------------------------
100%
26,43u + 9,05u
śr m at.Cl = ------------------------ = 35,48 ≈ 35,5u
100%
Odpowiedź: śr mat.Cl =35,5u
75,53% *35u + 24,47%*37
śr. mat Cl= ------------------------------------------
100%
26,43u + 9,05u
śr m at.Cl = ------------------------ = 35,48 ≈ 35,5u
100%