👤

Błagam jak zrobić obliczenia do tego !?!?

Błagam Jak Zrobić Obliczenia Do Tego class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:Rozwiązanie w załączniku

Szczegółowe wyjaśnienie:

Zobacz obrazek Mkakrhkoc

Odpowiedź:

1kg jabłek razy 2,5 a 1kg bananów razy 3,5 (w sensie cenę) czyli:
3,25zl*2,5 i 7,75*3,5


Szczegółowe wyjaśnienie: