Odpowiedź :
Odpowiedź:
lipiec i sierpień mają po 31dni
karma mokra - 2szt.*2,80zł = 5,60zł
karma sucha - 2,5dag*32zł/kg = 7,80zł
mleko - 100ml*2,25zł/l = 0,22zł
(5,60+7,80+0,22)*62+2*15,50=875,44zł
Odpowiedź:
lipiec i sierpień mają po 31dni
karma mokra - 2szt.*2,80zł = 5,60zł
karma sucha - 2,5dag*32zł/kg = 7,80zł
mleko - 100ml*2,25zł/l = 0,22zł
(5,60+7,80+0,22)*62+2*15,50=875,44zł