Kacperkonicki55go Kacperkonicki55go Informatyka Rozwiązane Zadanie: Zbiorcze opakowanie 6 parówek (95% szynkilll), kosztuje 4.50 PLN.lle kosztuje pojedyncza parówka? Lnu proszę pomóżcie