Odpowiedź :
Odpowiedź:
d=40cm=0,4m
n=600
t=60s
T=t/n
T=60s/600
T=0,1s
f=1/T
f=1/0,1s
f=10Hz
v=2πrf
v=2*3,14*0,2m*10Hz
v=12,56m/s
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
d=40cm=0,4m
n=600
t=60s
T=t/n
T=60s/600
T=0,1s
f=1/T
f=1/0,1s
f=10Hz
v=2πrf
v=2*3,14*0,2m*10Hz
v=12,56m/s
Wyjaśnienie: