Odpowiedź :
Odpowiedź:
P=2kW=2000W
t=1min=60s
W=P*t
W=2000W*60s
W=120000J=120kJ
Dane:
U= 230V
P=2kW= 2000W
t=60s
W= ?
Oblicznia:
P = W/ t
W = P * t
W = 2000W * 60s
W = 120000J=120kJ
Odpowiedź:
Prąd elektryczny wykona pracę 120000J
Odpowiedź:
P=2kW=2000W
t=1min=60s
W=P*t
W=2000W*60s
W=120000J=120kJ
Dane:
U= 230V
P=2kW= 2000W
t=60s
W= ?
Oblicznia:
P = W/ t
W = P * t
W = 2000W * 60s
W = 120000J=120kJ
Odpowiedź:
Prąd elektryczny wykona pracę 120000J