👤

wylicz energie kinetyczną pocisku o masie 10kg poruszającego się z prędkością 1000 m/s


Odpowiedź :

Odpowiedź:

m=10kg

v=1000m/s

Ek=mv²/2

Ek=10kg*(1000m/s)²/2

Ek=5 000 000J=5MJ

Go Studier: Inne Pytanie