👤

Janek płacił za 6 czekolad banknotem 50 zł i otrzymał 11 zł reszty Ile kosztowała jedna czekolada oblicz ​

Odpowiedź :

Odpowiedź:6,50

Szczegółowe wyjaśnienie:50-11=39

39÷6=6,5

Czyli jedna czekolada kosztuje 6,50

(50zł-11zł):6= 39zł:6= 6,50