👤

Pomoże ktoś? Potrzebuję na 18, dam naj!!

Pomoże Ktoś Potrzebuję Na 18 Dam Naj class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Kawa łyk 0,75 kg

27 zł /3 * 4 = 36 zł/kg

Kawa łyk po 0, 125 kg

10 * 0,125 kg = 1,25 kg

47,50 zł / 5 * 4 = 38 zł / kg

Taniej wychodzi kawa łyk w opakowaniu 0,75 kg.