Odpowiedź :
Odpowiedź:
P=1700 W=1,7 kW
t=35 minut=35/60 h=2100 s
-------------------------------
Praca
W=1700 J/s*2100 s=3570000 J
W=1,7 kW*35/60 h=0,992 kWh
Wyjaśnienie:
praca W=moc P [W]*czas t [s] [J]
Odpowiedź:
P=1700 W=1,7 kW
t=35 minut=35/60 h=2100 s
-------------------------------
Praca
W=1700 J/s*2100 s=3570000 J
W=1,7 kW*35/60 h=0,992 kWh
Wyjaśnienie:
praca W=moc P [W]*czas t [s] [J]