Odpowiedź :
Odpowiedź:
n=1800
t=15min=900s
d=2024mm=2,024m
T=900s/1800
T=0,5s
v=π d/T
v=2*3,14*2,24m/0,5s
v=12,71716m/s
v=45,7818km/h
Odpowiedź:
n=1800
t=15min=900s
d=2024mm=2,024m
T=900s/1800
T=0,5s
v=π d/T
v=2*3,14*2,24m/0,5s
v=12,71716m/s
v=45,7818km/h