Odpowiedź :
Odpowiedź:
15x10= 150 150:60=2,5 czyli 2h i 30 min 4h+2h i 30 min = 6h30min
8:00+6h30min = 14:30
Odp .Kurier skończy prace o godzinie 14:30.
Szczegółowe wyjaśnienie:
320km to 4h jazdy jadąc z prędkością 80km/h
Odpowiedź:
15x10= 150 150:60=2,5 czyli 2h i 30 min 4h+2h i 30 min = 6h30min
8:00+6h30min = 14:30
Odp .Kurier skończy prace o godzinie 14:30.
Szczegółowe wyjaśnienie:
320km to 4h jazdy jadąc z prędkością 80km/h