👤

PLZZ NA TERAZ

oblicz siłe naciągu sznura, za pomocą którego podnoszono wiadro z wodą o łącznej masie20kg ruchem jednostajnym.


Odpowiedź :

Odpowiedź:

m=20kg

g=10N/kg

F=mg

F=20kg*10N/kg

F=200N

Go Studier: Inne Pytanie